Крымский форум (Crimea-Board) Поиск Участники Помощь Текстовая версия Crimea-Board.Net
Здравствуйте Гость .:: Вход :: Регистрация ::. .:: Выслать повторно письмо для активации  
 
> Рекламный блок.
 
 
 
 
 
> Ваша реклама, здесь
 
 
 

Страницы: (16) « Первая ... 8 9 10 11 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Start new topic Start Poll 

> Преступники УПА-ОУН
sstar | Профиль
Дата 22 Декабря, 2009, 2:28
Quote Post
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 5285
Регистрация: 17.11.06

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Ющенко извинился перед Польшей за своих «героев»
09.12.2009

Президент Украины Виктор Ющенко явно не в ладах с элементарной логикой. Теперь он готов просить прощения у Польши за деятельность Организации украинских националистов (ОУН) и Украинской повстанческой армии (УПА). Как сообщает пресс-служба главы государства, об этом он заявил в интервью польскому изданию Rzeczpospolita.
Источник: http://news.km.ru/yushhenko_izvinilsya_pered_polsh
PM
10/18949   
ShevA | Профиль
Дата 5 Января, 2010, 19:03
Quote Post
Group Icon

Группа: Banned
Сообщений: 282
Регистрация: 29.12.07

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Ого! Даже так! Отличная статья, спасибо. Не знал, что юЩенок так обос...облажался. Хотя что толку. Мы знаем, что они преступники, а если зайти на ютуб и кликнуть пару ссылок в поиске "УПА", то все мы (может даже весь форум unsure.gif ) окажется в меньшинстве. Вот хотя бы этот ролик служит подтверждением моих слов.

Отредактировал ShevA - 5 Января, 2010, 19:04


____________________
Продавайте родину по нынешнему курсу!
Завтра доллар будет дороже.
PMEmail PosterAOL
scrutinizer | Профиль
Дата 26 Января, 2010, 17:36
Quote Post
Group Icon

Группа: VIP
Сообщений: 1626
Регистрация: 09.11.04

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата
Інтерв’ю з головою Вааду України Йосифом ЗІСЕЛЬСОМ

— Йосифе, Ви один із небагатьох єврейських лідерів, який не засудив прямо присудження Романові Шухевичу звання Героя України. При цьому, щоправда, Ви підкреслили на зустрічі з Президентом України, що «нагородження Шухевича викликало неоднозначну реакцію в деяких соціальних і релігійних групах».

— До речі, на тій, згаданій Вами, зустрічі з Президентом України лише я один із великої групи єврейських лідерів заторкнув тему неґативного ставлення різних етнічних і соціальних груп до нагородження Шухевича й інших неоднозначних фігур українського минулого і сьогодення, наприклад, Левка Лук’яненка. Мене насамперед цікавить істина, а не емоції, в тому числі й ті, що спираються на стереотипи радянської історіографії. Я вже кілька разів звертався до інституту «Яд ва-Шем» із проханням надати для публікації матеріали (що, як свідчать публічні заяви співробітників Інституту, зберігаються тут) про діяльність Шухевича у зазначений період (тобто, восени 1941 року у Львові), проте досі нічого не отримав. Такі ж самі запити надійшли і від найвищих державних інстанцій України, проте й вони, наскільки мені відомо, залишилися без позитивної відповіді. Думаю, як і з багатьох інших питань, своє слово мусять сказати незалежні дослідники – історики. Не варто займатися спекуляціями на основі припущень, чуток, не доведених фактів – це стосується журналістів, політиків та й усіх інших, причетних до справи. Після розпаду комуністичної імперської системи на нас чекає довгий і болісний період зламу історичних стереотипів і вибудовування нової історіографії європейської держави ХХ ст.

Із нашої, єврейської, точки зору, Шухевичеві роль Героя України не личить. Проте невже нам байдуже, що думають про це інші громадяни країни, і чому вони сприймають цю історичну фігуру інакше, ніж ми? Впевнений, що для більшості тих, хто позитивно ставиться до Шухевича та інших неоднозначних фігур нашої спільної історії, Шухевич асоціюється з опором комунізму та радянській імперії, з черговою спробою отримання українцями державної незалежності, тобто з гідними і позитивними подіями. Для багатьох же євреїв ім’я Шухевича асоціюється із загибеллю наших близьких під час Голокосту. Не думаю, що існує багато українців, які поважають Шухевича за фактичні або уявні злочини проти євреїв і поляків.
Для Шухевича і його однодумців, які мріяли про незалежну Україну і опинилися між двома тоталітарними системами, питання стояло лише про вибір союзників у важливій для них справі набуття незалежності. Це був трагічний вибір, оскільки ні Німеччина, ні СРСР не мали жодного наміру підтримувати ідею незалежної української держави, але ілюзії мають свою інерцію. Українські частини, прийшовши у складі німецької армії звільняти Західну Україну від совєтських окупантів, не одразу усвідомили, що одну окупацію змінила інша. І як це вже неодноразово траплялося в історії, у лавах революціонерів опинилося чимало авантюристів і негідників, для яких ідея свободи була лише прикриттям для задоволення їхніх корисливих потреб і садистських нахилів.

Мені з погляду 63 років життя, в які увійшли 6 років радянських таборів і в’язниць за політичну, антирадянську, у тому числі й єврейську підпільну діяльність, досить легко сформулювати своє ставлення до таких тем:
1.Не існує колективної провини і колективної відповідальності.
2. Злочин завжди є конкретним і персоніфікованим.
3. Будь-яка людина, що під час війни прямо або опосередковано брала участь або була співучасником грабунків, знущань і вбивств мирного населення, є злочинцем, незалежно від того, в які строї вона була одягнена – німецькі, радянські, румунські або українські. Але провину цієї людини і ступінь її відповідальності (без терміну давності) мусить встановити об’єктивний і неупереджений суд.
4. Будь-яка людина, що із зброєю в руках захищала свою землю і своїх близьких від іноземних окупаційних армій або від озброєних формувань місцевих колаборантів, для мене злочинцем не є, навіть у тому випадку, якщо колись за це була засуджена радянським судом. <...>
отсюда
PMEmail Poster
7/4698   
RiverRat | Профиль
Дата 12 Февраля, 2010, 12:52
Quote Post
Group Icon

Группа: Silver Member
Сообщений: 438
Регистрация: 25.07.06

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Кем на самом деле были бойцы ОУН-УПА?
пресс-конференция с профессором Гамбургского университета Франком Гольчевским
http://lenta.ru/conf/golczewski/

Цитата
Конечно, Россия считает себя правопреемницей СССР. И для нее очень важно, чтобы дискуссии о Второй мировой войне шли в русле, которое проложила советская история. Считается, что именно Красная армия спасла СССР - и российские историки, утверждая это, нисколько не ошибаются. ОУН же была на другой стороне. А для некоторых писателей - популяризаторов истории и тех, кто формирует политическую версию прошлого, нет ничего более болезненного, чем согласиться с тем, что были не только "мы" и "они", но что некоторые из "них" вышли из "наших" и что к общей черно-белой картине нужно добавить изрядную порцию оттенков серого.


Цитата
Большинство из тех, кто не является историком, не осознают, что на самом деле представляла из себя УПА. А порой если и знают, то стараются забыть. УПА была организацией, очень пестрой по своему составу: первые ее члены вышли из расформированных вооруженных отрядов украинских коллаборационистов. А кроме них были те, кто хотел избежать принудительного труда, дезертиры из Schutzmannschaften (полицейские команды, то есть вспомогательная полиция немецкого военного и гражданского управления на оккупированной территории – прим. Ленты.Ру) и прочие люди всех сортов.

Сегодня те, кто постарше, слышали о них либо героические истории (от своих дедов и прадедов), либо порочащие (из советских источников информации). Но и та, и другая версия имеет мало общего с истиной, потому что война - а тем более гражданская война - вещь всегда грязная и жестокая. Те, кто сегодня пытается найти для УПА достойное место в основании украинской национальной идентичности, замалчивают тот факт, что ОУН была авторитарным движением, основанным на тех же принципах, что и фашизм (не путать с национал-социализмом). Что бы вы подумали, если бы Италия (не говоря уже о Германии) объявила фашистов теми, кто внес наиболее значительный вклад в формирование итальянской нации? Совершенно понятно, почему Россия так отрицательно относится к одобрению самой УПА и ее политической роли.

С другой стороны, Россия могла бы больше внимания уделять, например, армии генерала Власова, которая была сформирована в 1944 году при оооочень схожих обстоятельствах (были и отличия, но о них я скажу позже). Однако УПА - это хороший инструмент для дискредитации украинского национализма, ведь ее деятельность была направлена не только против советов, но и вообще против русских. И поэтому приходится усомниться в политической мудрости тех, кто сегодня пытается включить УПА в один пантеон с Хмельницким и Мазепой. Давно известно, что для национального воспитания куда полезнее указывать на дурные примеры из прошлого. Впрочем, еще ни в одной стране Восточной Европы официальные круги не дошли до понимания этой простой истины.

____________________
Другие не дураки, просто они - не ты.
PMEmail Poster
1/548   
bredonosec | Профиль
Дата 14 Февраля, 2010, 21:44
Quote PostКот Баюн
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 7403
Регистрация: 16.10.03

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата
Давно известно, что для национального воспитания куда полезнее указывать на дурные примеры из прошлого. Впрочем, еще ни в одной стране Восточной Европы официальные круги не дошли до понимания этой простой истины.

ну, в рф всевозможные покаяния - общее место в политике 90-х годов. И частично -в нулевых. По крайней мере, медведев официально за катынь просил прощения. А чтоб польские власти просили прощения чехов за геноцид 37-38 годов - не слыхал.
Ну и, собсно, подобного рода творчество далеко не везде поощряется.
http://www.youtube.com/watch?v=EciMuO9ijxU...player_embedded


____________________
Заявление.
Прошу отправить меня на курсы повышения зарплаты.
Подпись.

из законов мерфи:
Пропеллер играет роль вентилятора, когда он останавливается-пилот потеет..
PMEmail Poster
1/12912   
olegator | Профиль
Дата 23 Марта, 2010, 1:57
Quote PostРожденный в СССР
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2000
Регистрация: 16.03.05

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Хорошая статейка про РОМАНА ШУХЕВИЧА

История нечеловека.....
PMEmail Poster
Mihajluk | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 15:19
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 92
Регистрация: 01.04.10

Вне форума

Предупреждения:
(20%) X----


Цитата(olegator @ 23 Марта, 2010, 0:57)
Хорошая статейка про РОМАНА ШУХЕВИЧА

История нечеловека.....

(відповім на близькій мені українській)
в статті не сказано що коли НКВД відступало зі Львову у літі 1941 вони вбили всіх хто був у їхніх тюрмах. варто сказати що в тюрми тоді садили будь-кого за підозру в активізмі, тому серед вязнів було багато безневинних людей. доречі від рук нквдистів тоді було вбито брата Шухевича, йому відрізали руки і на тілі вирізали тризуб. за підрахунком було вбито близько 4000 львівян! а тепер зрівняйте це з тим що написано в статті!

і я дивуюся як ви легко робите висновки по діяльності ОУН. співпрацювали з німцями - це правда, але це було на початку війни! це зараз нам легко робити висновки що тоді було добре, а що зле. тоді ж люди прагнули незаленості від ката Сталіна, і шукали допомоги в будь-кого! тим паче німці обіцяли оунівцям незалежність.
вся ця співпраця тривала до 31-го липня 1941 коли було проголошено Незалежність, у відповідь на що увязнили Бандеру, який при затриманні не змінив своїх поглядів і на весь голос викрикнув "Слава Україні".
наведу кричущий факт того що тоді націоналісти змінили своє відношення до війни. а саме те що в листопаді 1941-го в ОУН вступає єврей Лейба-Іцик Домбровський. також є багато доказів того що в ОУН-УПА працювали євреї лікарями, та дівчата - друкарками. було багато випадків коли УПАівці давали прихист єврейським дітям.
і хочу звернути увагу що героїзацію зараз роблять не ОУН не Нахтігалю не Роланду не СС Галичині, а УПА яке визволяло Україну від німців, поляків та більшовиків.
доречі недавно Віктор Іздьо (ректор Українського університету Москви, доктор історичних наук) розсекретив деякі документи радянських спецслужб, згідно яких були свторені спеціальні підрозідли нквдистів які під виглядом УПА вбивало мирне населення, з метою позбавлення підтримки УПА серед селян.

історія потрібує витримки і послідовного підходу до справи, тому емоції тут не умісні. поцікавтеся історією на Українських джерелах і порівняйте її з тою яка писалася за тисячі кілометрів від епіцентру подій!

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 15:49
PMEmail Poster
3/20   
Пэтро | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 15:54
Quote Post
Group Icon

Группа: Banned
Сообщений: 7119
Регистрация: 15.06.05

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Mihajluk
Ну наконец-то... Давно уже "хохлосрача" не было...

Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 15:19)
доречі недавно Віктор Іздьо (ректор Українського університету Москви, доктор історичних наук) розсекретив деякі документи радянських спецслужб, згідно яких були свторені спеціальні підрозідли нквдистів які під виглядом УПА вбивало мирне населення, з метою позбавлення підтримки УПА серед селян.

шикарно.
PMEmail Poster
1/20887   
Mihajluk | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 16:04
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 92
Регистрация: 01.04.10

Вне форума

Предупреждения:
(20%) X----


я не з тих малоліток які влаштовують "хохлосрач"))

зараз все більше документів вспливають на поверхню (дивує чому Путін не хоче ВСЕ розсекретити), тому тема буде ще довго актуальною.

доречі раджу почитати життєву історію єврейки СТЕЛЛИ КРЕНЦБАХ. "mosesfishbein.blogspot.com/ 2009/10/ memoirs-of-stella-krenzbach-i-am-alive.html"
думаю, можна екранізовувати. вийде неслабше за "Піаніст"а))

також пропоную переглянути виступ представників єврейської общини Дніпропетровська на тему ОУН-УПА:
www.youtube.com/ watch?v=0Bo5WlDAQPc
www.youtube.com/ watch?v=--2wXzPEpeI
www.youtube.com/ watch?v=s5zeEc03Lnc

істина приходить у порівнянні та в дискусіях. я вивчав два варіанти історії, чому б вам це не зробити?

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 16:07
PMEmail Poster
Пэтро | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 16:12
Quote Post
Group Icon

Группа: Banned
Сообщений: 7119
Регистрация: 15.06.05

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 16:04)
я не з тих малоліток які влаштовують "хохлосрач"))


Посты на "мове" на русскоязычном форуме это 95% "хохлосрач".
PMEmail Poster
1/20887   
KPOT | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 16:42
Quote Post
Group Icon

Группа: Silver Member
Сообщений: 193
Регистрация: 02.03.10

Вне форума

Предупреждения:
(40%) XX---


Цитата(Пэтро @ 1 Апреля, 2010, 14:54)
доречі недавно Віктор Іздьо (ректор Українського університету Москви, доктор історичних наук) розсекретив деякі документи радянських спецслужб, згідно яких були свторені спеціальні підрозідли нквдистів які під виглядом УПА вбивало мирне населення, з метою позбавлення підтримки УПА серед селян.

При всей моей нелюбви к УПА и вообще проявлениям национализма, подобная информация вполне может быть правдой.
Mihajluk
http://www.anti-orange-ua.com.ru/forum/vie...t=1094&start=40
Как Вы можете это откомментировать?


____________________


PMEmail Poster
1/1662   
Mihajluk | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 17:19
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 92
Регистрация: 01.04.10

Вне форума

Предупреждения:
(20%) X----


це дуже страшно і жахливо. запереченню і будь-якому спростовуванню це не підлягає.
але копніть глибше, зясуйте які відносини були між українсько-польським населенням коли Західні землі були в складі Польщі. це протистояння почалося задовго до другої світової.
на польських сайтах вказують мало не 500 000 жертв серед яких було чимало дітей і жінок, але правда є дещо інша. націоналісти які ще добре памятають Пілсудського були пройняті ненавистю до поляків, які тоді займали всі чиновницькі посади, в їхніх руках була земля і практично все на українських землях, крім того маючи більшість в унверситетах вони практично не дозволяли українцям отримувати освіту. навіть якщо згадати "пацифікацію" яку в 30-х впроваджував Пілсудський, тоді українці прирівнювалися до бидла.
часті були напади Армії Крайової на українські села, численні вбивства українців, сутички з УПА і розправами українців. після війни польське підпілля допомагало УПА протидіяти більшовизму. і найбільше дивує що про це польські історики мовчать!
жахливі убивства поляків мали ввести в шок інших і ті поляки, які тікали власноруч, автоматом попадали в список жертв, тому не дивно звідки поляки "назбирали" 500 000. померших було в десятки а той сотні разів менше

не варто розцінювати українсько-польські відносини однозначно. потрібно обєктивно оцінити стан в якому були тоді українці.
і не потрібно забувати що розправи над поляками носили більше особистий характер. хтось мстив за батька якого замордували в польських тюрмах, інший - за сестру/брата. це можна стверджувати бо наказів по таких розправах поляків ні Шухевич ні Бандера не давав.

боюсь тільки подумати що було б зараз із заходом країни, якщо б цього не сталося. як мінімум зараз мова б йшла не про 2 а про 3 державні.

ну і хочу додати статтю по цьому питанню: poshuk-lviv.org.ua/ book_caruk/ isaevych.htm
автор чітко розклав все по-поличках.


доречі Ви читали життєву історію єврейки СТЕЛЛИ КРЕНЦБАХ, що я виклав вище? там є золоті слова друкарки листівок УПА, які скасовують всі кремлівські видумки: "Вони не ділять людей на раси, а тільки на чесних і не чесних"
як серед перших так і серед останніх були українці, євреї, росіяни, цигани і тд. хтось із них сліпо виконував накази Сталіна по спаленню західноукраїнських сіл, а хтось прагнув бачити Україну незалежною.

Цитата(KPOT @ 1 Апреля, 2010, 15:42)
При всей моей нелюбви к УПА и вообще проявлениям национализма, подобная информация вполне может быть правдой.

український націоналізм ще з своїх початків кардинально відрізнявся від всіх зарубіжних його проявів. українці захищали рідні землі від окупантів, і це багато чого спростовує. ОУН-УПА це вперше за 100 років коли українець отримав зброю і виконував накази такого ж українця.

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 17:37
PMEmail Poster
4/20   
NeliyZar | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 17:31
Quote PostHarmful lioness
Group Icon

Группа: Аборигениха
Сообщений: 2087
Регистрация: 21.08.09

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Mihajluk
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 16:19)
не варто розцінювати українсько-польські відносини однозначно. потрібно обєктивно оцінити стан в якому були тоді українці.
і потрібно забувати що розправи над поляками носили більше особистий характер, хтось мстив за батька якого замордували в польських тюрмах, інший - за сестру/брата. це можна стверджувати бо наказів по таких розправах поляків ні Шухевич ні Бандера не давав.

Откуда вы знаете какие приказы и кто кому давал? Это первое. А второе кто бы мне что не говорил но социал-национализм (названный в последствии фашизмом) Германии и такой же национализм ОУН-УПА, когда им все равно было кого резать и кого убивать, если он не истинный украинец, то и жизнь его стоит меньше чем у бродячей собаки, но это одно и тоже. Это всего лишь говорит о нечеловеческой жестокости. И у меня нет сомнения что те "ветераны" потом науськивали своих детей как надо "правильно"поступать с врагами "Вільной України". Никогда не приму я в своей голове что это "Освободители". Были бандюками так ими и останутся. Пусть у себя в Волынской, Ивано-Франковской кому угодно памятники ставят, но пусть не лезут в Донбасс и не говорят как "правильно" быть украинцами. Нацики были, есть и будут ими, не смотря на то что сейчас 21 век.


____________________
Лишь тот равен другому, кто это доказывает, и лишь тот достоин свободы, кто умеет завоевывать ее. Ш. Бодлер
PMUsers Website
4/4010   
KPOT | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 17:35
Quote Post
Group Icon

Группа: Silver Member
Сообщений: 193
Регистрация: 02.03.10

Вне форума

Предупреждения:
(40%) XX---


Mihajluk
Спасибо за совет, обязательно ознакомлюсь. Я не имею однозначной позиции по этому поводу, с одной стороны сотрудничество с вермахтом уже порицаемо. С другой стороны известный пакт свидетельствует о таком же сотрудничестве СССР и Германии. Литература же есть довольно многоплановая, да и бумага все стерпит.


____________________


PMEmail Poster
KPOT | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 17:40
Quote Post
Group Icon

Группа: Silver Member
Сообщений: 193
Регистрация: 02.03.10

Вне форума

Предупреждения:
(40%) XX---


Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 16:19)
український націоналізм ще з своїх початків кардинально відрізнявся від всіх зарубіжних його проявів. українці захищали рідні землі від окупантів, і це багато чого спростовує. ОУН-УПА це вперше за 100 років коли українець отримав зброю і виконував накази такого ж українця

Тут я с Вами согласен. Именно это и мешает мне принять однозначное решение по этому поводу т.к. если бы пришли в мой дом и заявили что теперь ты живешь в России/отдаешь все в колхоз я бы поступил скорее всего также - уничтожал захватчиков. Большинство же людей не видят за СССР факт окупации Украины, как экономической так и культурной.


____________________


PMEmail Poster
3/1662   
Mihajluk | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 17:46
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 92
Регистрация: 01.04.10

Вне форума

Предупреждения:
(20%) X----


Цитата(NeliyZar @ 1 Апреля, 2010, 16:31)
Откуда вы знаете какие приказы и кто кому давал?

в мене є всі документи по розслідуванню ОУН УПА, яке провела створена в 1997 (за Кучми) комісія НАНУ та істориків України.
а по решті можу сказати, що ми, живучи в незалежній країні в мирний час ніколи не зрозумієм велич і жахливість війни. ніколи не зрозумієм як без вагомої причини забирають батька з матірю в Гулаг, розстріллють сина під Крутами, або виморюють голодом сімю брата.

націкавішим є той момент, що коли Сталін вів по союзу пропаганду "УПА це недобитки і прихвостні фашистів", гауляйтер Кох просив в Гітлера 20000 вояків на боротьбу проти УПА.
не дивно що після війни Сталін віддав Коха, який вбив щонайменше 4 000 000 українців, на суд в Польщу. видно чогось боявся...

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 18:12
PMEmail Poster
Mihajluk | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 17:57
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 92
Регистрация: 01.04.10

Вне форума

Предупреждения:
(20%) X----


доречі Янукович недавно дав найпрестижнішу Шевченківську премію за трилогію Андрусяка «Брати грому», «Брати вогню», «Брати просторів». прочитайте хоча б першу зних. шикарно!
думаю що Віктор Федорович мав змогу їх читати, наврядче після них він відмінить указ про Бандеру...
PMEmail Poster
3/20   
NeliyZar | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 18:16
Quote PostHarmful lioness
Group Icon

Группа: Аборигениха
Сообщений: 2087
Регистрация: 21.08.09

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 16:57)
доречі Янукович недавно дав найпрестижнішу Шевченківську премію за трилогію Андрусяка

А ничо что Янукович в данном случае всего лишь "исполнитель" решения Шевченковского комитета? И не ему его отменять. А вот то что комитет так распоясался из за Юща тут вы правы.
А указ Юща про геройство Украины противоречит законодательству, по которому этим званием может награждаться только граждане Украины. Напомните мне кто там по гражданству был Бендера?? Правда Ющу нарушать законы было по приколу, начиная с "третьего тура выборов". Дуракам закон не писан и тд, и тп...

Отредактировал NeliyZar - 1 Апреля, 2010, 18:16


____________________
Лишь тот равен другому, кто это доказывает, и лишь тот достоин свободы, кто умеет завоевывать ее. Ш. Бодлер
PMUsers Website
Mihajluk | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 18:21
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 92
Регистрация: 01.04.10

Вне форума

Предупреждения:
(20%) X----


маленька формальність. якщо б не забрали в концтабір він би обовязково виробив би собі паспорт) чи по Вашому він мав прийти за паспортом до нквдистів?)

це все жарти. але людина яка поклала на кон незалежность держави, яку ми маєм сьогодні, свою долю на життя рідних, не кажучи про тисячі звичайних сільських хлопців які вступали в лави УПА, заслуговує рахуватися героєм! моя думка така. я її наврядче поміняю. ваша може відрізнятися в силу відповідності сучасним законам.

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 18:25
PMEmail Poster
NeliyZar | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 18:37
Quote PostHarmful lioness
Group Icon

Группа: Аборигениха
Сообщений: 2087
Регистрация: 21.08.09

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Mihajluk
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 17:21)
але людина яка покалала на кон незалежность держави, яку ми маєм сьогодні, свою долю на життя рідних,

Мда... Пафоса дофига. А мне вот интересно. До сих пор понять не могу что такое эта пресловутая "Незалежність і с чим її їдять. На хліб намазують чи під язик натщеседце кладуть і чим її закусюють??"
Вот прошло 18 лет независимости. Чем для простого люда это лучше чем скажем времена СССР конца 20 столетия?? Какя разница кто присосался и жирует за налоги которые народ уплачивает? Ющь, национальный екс-президент независимой Украины обходился налогоплательщикам дороже чем любой другой правитель Европы.
Я вот материалистка. Патриотизмом националистическим от меня и не пахнет. Слова "Слава Україні" от меня можно будет только под угрозой расстрела услышать возможно. Считаю что свой долг гражданина, уплатить налоги согласно действующему законодательству, я выполняю. А дальше только обязанности передо мной у страны должны появится и мои права. Так чего мне дала независимость по сравнению с тем чего я не имела?? Я даже не ставлю вопрос про то что отняла, пожалею, так и быть....

Отредактировал NeliyZar - 1 Апреля, 2010, 18:39


____________________
Лишь тот равен другому, кто это доказывает, и лишь тот достоин свободы, кто умеет завоевывать ее. Ш. Бодлер
PMUsers Website

Topic OptionsСтраницы: (16) « Первая ... 8 9 10 11 ... Последняя » Start new topic Start Poll 

 [ Script Execution time: 0.0999 ]   [ 14 queries used ]   [ GZIP включён ]


Создание и продвижение сайтов в КрымуTop