Крымский форум (Crimea-Board) Поиск Участники Помощь Текстовая версия Crimea-Board.Net
Здравствуйте Гость .:: Вход :: Регистрация ::. .:: Выслать повторно письмо для активации  
 
> Рекламный блок.
 

Реклама на форуме

 
> Ваша реклама, здесь
 
 
 

Страницы: (16) « Первая ... 8 9 [10] 11 12 ... Последняя » ( Перейти к первому непрочитанному сообщению ) Start new topic Start Poll 

> Преступники УПА-ОУН
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 17:46
Quote Post



Unregistered









Цитата(NeliyZar @ 1 Апреля, 2010, 16:31)
Откуда вы знаете какие приказы и кто кому давал?

в мене є всі документи по розслідуванню ОУН УПА, яке провела створена в 1997 (за Кучми) комісія НАНУ та істориків України.
а по решті можу сказати, що ми, живучи в незалежній країні в мирний час ніколи не зрозумієм велич і жахливість війни. ніколи не зрозумієм як без вагомої причини забирають батька з матірю в Гулаг, розстріллють сина під Крутами, або виморюють голодом сімю брата.

націкавішим є той момент, що коли Сталін вів по союзу пропаганду "УПА це недобитки і прихвостні фашистів", гауляйтер Кох просив в Гітлера 20000 вояків на боротьбу проти УПА.
не дивно що після війни Сталін віддав Коха, який вбив щонайменше 4 000 000 українців, на суд в Польщу. видно чогось боявся...

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 18:12
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 17:57
Quote Post



Unregistered









доречі Янукович недавно дав найпрестижнішу Шевченківську премію за трилогію Андрусяка «Брати грому», «Брати вогню», «Брати просторів». прочитайте хоча б першу зних. шикарно!
думаю що Віктор Федорович мав змогу їх читати, наврядче після них він відмінить указ про Бандеру...
3/   
NeliyZar |
Дата 1 Апреля, 2010, 18:16
Quote Post



Unregistered









Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 16:57)
доречі Янукович недавно дав найпрестижнішу Шевченківську премію за трилогію Андрусяка

А ничо что Янукович в данном случае всего лишь "исполнитель" решения Шевченковского комитета? И не ему его отменять. А вот то что комитет так распоясался из за Юща тут вы правы.
А указ Юща про геройство Украины противоречит законодательству, по которому этим званием может награждаться только граждане Украины. Напомните мне кто там по гражданству был Бендера?? Правда Ющу нарушать законы было по приколу, начиная с "третьего тура выборов". Дуракам закон не писан и тд, и тп...

Отредактировал NeliyZar - 1 Апреля, 2010, 18:16
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 18:21
Quote Post



Unregistered









маленька формальність. якщо б не забрали в концтабір він би обовязково виробив би собі паспорт) чи по Вашому він мав прийти за паспортом до нквдистів?)

це все жарти. але людина яка поклала на кон незалежность держави, яку ми маєм сьогодні, свою долю на життя рідних, не кажучи про тисячі звичайних сільських хлопців які вступали в лави УПА, заслуговує рахуватися героєм! моя думка така. я її наврядче поміняю. ваша може відрізнятися в силу відповідності сучасним законам.

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 18:25
NeliyZar |
Дата 1 Апреля, 2010, 18:37
Quote Post



Unregistered









Mihajluk
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 17:21)
але людина яка покалала на кон незалежность держави, яку ми маєм сьогодні, свою долю на життя рідних,

Мда... Пафоса дофига. А мне вот интересно. До сих пор понять не могу что такое эта пресловутая "Незалежність і с чим її їдять. На хліб намазують чи під язик натщеседце кладуть і чим її закусюють??"
Вот прошло 18 лет независимости. Чем для простого люда это лучше чем скажем времена СССР конца 20 столетия?? Какя разница кто присосался и жирует за налоги которые народ уплачивает? Ющь, национальный екс-президент независимой Украины обходился налогоплательщикам дороже чем любой другой правитель Европы.
Я вот материалистка. Патриотизмом националистическим от меня и не пахнет. Слова "Слава Україні" от меня можно будет только под угрозой расстрела услышать возможно. Считаю что свой долг гражданина, уплатить налоги согласно действующему законодательству, я выполняю. А дальше только обязанности передо мной у страны должны появится и мои права. Так чего мне дала независимость по сравнению с тем чего я не имела?? Я даже не ставлю вопрос про то что отняла, пожалею, так и быть....

Отредактировал NeliyZar - 1 Апреля, 2010, 18:39
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 18:54
Quote Post



Unregistered









я точно не зможу дати відповідь. але чомусь донецькі шахтарі відмовилися працювати і як всі виступали за незалежність в 1991-му.

проблема в тому що потрібно було провести в 1991-му люстрацію влади. замість тих людей які на майданах вибороли незалежність (Вячеслав Ч.), до влади прийшли колишні комуністи які в незалежній державі могли вже не звітувати перед Москвою, і без покарано купатися в грошах бюджету (Леонід К). в 1999-му помилка повторилася, але вже не без допомоги зацікавлених у владі людей. потім ці люди перетворили Верховну Раду у бізнес і немає значення хто в бізнесі помаранчеві, чи біло-сині, по своїй суті вони однакові, і вони будуть робити все щоб система не змінилася. тому я запевняю що нам ще довго не бачити судової реформи, з якої все повинно початися, в тому числі демократія.

вони будуть шукати і придумувати будь-які проблеми, і все заради того щоб Схід і Захід не обєднався проти них.

як колись Сталін стикав лобами українців так сьогодні олігархи стикають схід і захід.

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 18:57
Sparky | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 19:14
Quote Post




Group Icon

Группа: Silver Member
Сообщений: 444
Регистрация: 10.11.09

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Mihajluk
вот честное слово, я уважаю мнение других людей но тут мне просто противно и блевать тянет когда люди пытаются переписать историю на свой лад со своей колокольни !!!!! Какие нах.... герои?? герои чего??? Почему к примеру Гитлеру и СС не дали звание героев Германии??!! Да потому что там нету этого имбицила пчелавода. За то муд.кам, которые б.я даже язык не поворачивается сказать "Сражались" за свой мухосранск и им глубоко было по..й на то что творится за их хутором давать звание героев украины, тогда действительно не ту страну назвали гондурасом

Отредактировал Sparky - 1 Апреля, 2010, 19:16
PMEmail Poster
NeliyZar |
Дата 1 Апреля, 2010, 19:29
Quote Post



Unregistered









Sparky
Цитата(Sparky @ 1 Апреля, 2010, 18:14)
тогда действительно не ту страну назвали гондурасом

Ну еще бы лет пять "свідомої влади" и мы точно стали бы вторым Гондурасом. По уровню коррупции мы снизошли до сомалийских пиратов, Кучме и Кравчуку это и не снилась, а вот Ющ и Юся на это сподвиглись.
Пэтро |
Дата 1 Апреля, 2010, 19:29
Quote Post



Unregistered









Sparky
Вы мягко говоря "узко" смотрите на вещи.
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 19:33
Quote Post



Unregistered









Sparky, історична правда одна і вже давно відомо кому було вигідно її переписувати.
багато емоцій, мало фактажу. б*юся об заклад, що жоден з вас, хто ненавидить УПА, не бачив в очі документи з німецьких архівів. і я впевнений що дальше сайту "антіорандж" ви вирішили не ходити.

П.С. Гітлер захоплював чужі території, які населені чужим народом.

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 19:36
NeliyZar |
Дата 1 Апреля, 2010, 19:40
Quote Post



Unregistered









Mihajluk
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 17:54)
тому я запевняю що нам ще довго не бачити судової реформи, з якої все повинно початися, в тому числі демократія.

Я п'ять років виглядала реформ від ваших майдановських свідомітів. Де вона?? Невже п'ять років це мало для того щоб хоч намалюваті хоть якусь перспективу. Що крім балаканини зроблено "Свідомою владою"?? Ну не считая того что Украина скатилась в списке коррупции на задворки истории.
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 17:54)
в 1999-му помилка повторилася, але вже не без допомоги зацікавлених у владі людей. потім ці люди перетворили Верховну Раду у бізнес і немає значення хто в бізнесі помаранчеві, чи біло-сині, по своїй суті вони однакові, і вони будуть робити все щоб система не змінилася. тому я запевняю що нам ще довго не бачити судової реформи, з якої все повинно початися, в тому числі демократія.

Классное изложение истории. Так где все таки независимость и в чем она заключается? В том что у кормушки сменились лица? От чегож тогда "пупки" рвутся у нациков, чем гордитеся?? Где Украина и от чего она стала не зависима??

Отредактировал NeliyZar - 1 Апреля, 2010, 19:41
Пэтро |
Дата 1 Апреля, 2010, 19:50
Quote Post



Unregistered









Mihajluk
В чем смысл вашего прибывания на этом форуме? Вы как свидетель иегов, несете нам всем "правду"?

С чего вы решили, что ваши рассекреченные документики круче наших, о том что сторонники ОУН вредные существа?
1/   
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 19:58
Quote Post



Unregistered









Чорновіл з Лук*яненком не знали якою має бути незалежність і якою вона буде, вони боролися за неї щоб мати свою країну, в якій мають правити українці.

маєм те що маєм. те що робили з державою помаранчі це на їх совісті, тому ніхто не має права винити людей які вийшли тоді на майдани. вони вийшли подібно тому як це було в 1991. вони і я в тому числі не могли знати що помаранчі продовжать бізнес попередників.

тепер же потрібно будь-якою ціною зберегти незалежність щоб продовжували існувати українці, їхня мова і культура.

в мене з кожним днем все більше закрадаються думки, що на черзі бути обманутими стали люди які обрали Януковича.

Пэтро, Вам не цікаво чим та із-за чого так відрізняється ваша і наша "правда"?

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 20:06
Maloy |
Дата 1 Апреля, 2010, 20:08
Quote Post



Unregistered









Цитата(Пэтро @ 1 Апреля, 2010, 18:50)
В чем смысл вашего прибывания на этом форуме? Вы как свидетель иегов, несете нам всем "правду"?

lol.gif
Свидетель ОУНУПА lol.gif
Пэтро |
Дата 1 Апреля, 2010, 20:26
Quote Post



Unregistered









Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 19:58)
Пэтро, Вам не цікаво чим та із-за чого так відрізняється ваша і наша "правда"?

История такая штука, в какую сторону хочешь в такую и поворачиваешь..
При желании можно доказать, что Холокоста не было.. И вообще Гитлер был последний "бойскаут".
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 20:34
Quote Post



Unregistered









добре. в чому смисл і вигода людям із заходу країни повертати в сторону свою ж історію?
тільки не кажіть що так нам наказують спонсори-америкоси, або щоб 10-х живих учасників УПА прирівняли до ветеранів))

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 20:36
Batiy | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 21:57
Quote Post




Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2256
Регистрация: 31.07.07

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 18:58)
Чорновіл з Лук*яненком не знали якою має бути незалежність і якою вона буде, вони боролися за неї щоб мати свою країну, в якій мають правити українці.

маєм те що маєм. те що робили з державою помаранчі це на їх совісті, тому ніхто не має права винити людей які вийшли тоді на майдани. вони вийшли подібно тому як це було в 1991. вони і я в тому числі не могли знати що помаранчі продовжать бізнес попередників.
"Они не ведали, что творят"?smile.gif
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 18:58)
тепер же потрібно будь-якою ціною зберегти незалежність щоб продовжували існувати українці, їхня мова і культура.
Буквально, любой ценой? g.gif А затем - см выше?


____________________
"Мы вскормлены пеплом Великих Побед"
PMEmail Poster
BHyK | Профиль
Дата 1 Апреля, 2010, 22:07
Quote Post




Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2094
Регистрация: 19.12.07

Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


А есть срок давности за преступления во время войны? Может кто-то из них отсидеть забыл? bigwink.gif


____________________
Добрым словом и пистолетом можно добиться гораздо большего,чем одним только добрым словом. © Аль Капоне.
PMEmail Poster
Mihajluk |
Дата 1 Апреля, 2010, 23:14
Quote Post



Unregistered









засудити ветеранів УПА може тільки Польща, бо мають докази. але якщо врахувати скільки українців погубили поляки, то наврядче їм це вдасться.

а росіяни будуть ще нам репарації платити за "діяння" Сталіна, от тільки архіви розсекречувати не хочуть)

Отредактировал Mihajluk - 1 Апреля, 2010, 23:24
NeliyZar |
Дата 1 Апреля, 2010, 23:28
Quote Post



Unregistered









Mihajluk
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 18:58)
маєм те що маєм.

А вам не кажется что вы сами себе противоречите? wink.gif
Цитата(Mihajluk @ 1 Апреля, 2010, 18:58)
тепер же потрібно будь-якою ціною зберегти незалежність щоб продовжували існувати українці, їхня мова і культура.

Что именно сохранять?? Поляцко-украинский диалект? Что достигалось? Кто в 90-х ликвидировал украинцев? Вы что сами вкладываете в слова "Будь якою ціною"!? Неужели вы действительно верите что если бы не кучка недобитков в прикарпатских лесах то не было бы 52 миллиона украинцев которых теперь уже давно не 52?? Это благодаря Бендеры нас столько наплодилось?? Цель ради цели?? Отбросьте пафос. Я хочу услышать конкретику, а то разговор с вами напоминает разговор с религиозным фанатиком, только у вас Бог Бендера. Не надо мне перечислять его заслуги. Для меня они все равно сомнительны. Бендера воевал (вернее "партизанил") на участочке Западной Украины. Каким боком он сейчас к Восточной и Южной понятия не имею. Жили тут как то без Бандеры героя и дальше пожили бы. Мне от его геройства не холодно ни жарко. Но вы все время как зомби повторяете "Незалежність, ми її завоювали (від кого, для кого і для чого не зрозуміло), гордіться нами, героями вільної Україні" Так шо есть эта Незалежность?? А вы про какието ошибки, майдан уже не майдан.

Topic OptionsСтраницы: (16) « Первая ... 8 9 [10] 11 12 ... Последняя » Start new topic Start Poll 

 



[ Script Execution time: 0.0211 ]   [ 14 queries used ]   [ GZIP включён ]






Политика конфиденциальности

Top