Крымский форум (Crimea-Board) Поиск Участники Помощь Текстовая версия Crimea-Board.Net
Здравствуйте Гость .:: Вход :: Регистрация ::. .:: Выслать повторно письмо для активации  
 
> Рекламный блок.
 

Реклама на форуме

 
> Ваша реклама, здесь
 
 
 

  Start new topic Start Poll 

> Не хочу нічого. Ні любові, ні кохання... нічого, Що зі мною???
Frosty |
  Дата 17 Апреля, 2004, 13:27
Quote Post



Unregistered









Отака фігня, шановні форумці.

Я саме НЕ ХОЧУ ні любові, ні кохання, ні жінку... unsure.gif

Чим більш я дізнаюся про те, як ми створюємо стосунки, мені стає огидніше і огидніше... sad.gif

У якийсь момент я відчуваю ненависть до Жінки, бажаю зломити цю уяву про те, що Жінка - це щось високе, щось вічне, нескінченне, як атом. Зазирнути у потаємні куточки Її душі - побачите те, що підтвердить мою ненависть...

...але я шаную Жінку, і розумію всю велич і низість її, розумію яке велике почуття сховується у мене... може тому саме ховаю його і бігу далі у круговерті щоденних справ та обов'язків, лише для того щоб завантажити себе та на прикінці дня засинати без сил. Не думати над цим.

Щось трапилось зі мною. Замість того, щоб спробувати покохати, я лише втікаю ще далі. Але чим далі ми тікаємо, тим більш ми ховаємося. І це я розумію. І хочу тікати далі, бо впевнений що нема тієї Жінки яку я бачив серцем декілька років тому.

І не говорить мені, що знайдеш ти собі дівчину яка змінить усю мою уяву про це. Я не вірю у це. Не хочу вірити, бо якщо повірю - я покохаю так, що ... нажаль нема такого слова. Але нічого нема вічного. І навіть якщо...

Це все безглуздо. Любити те, що може зникнути в лічині секунди... я не можу потім забути це, як хвилину радощі, як гарний сон... Це настільки в мені, що потрібні роки, щоб зрозуміти, що то була ще одна помилка мене самого. Що з самого початку я завжди створюю собі штучну ситуацію, в якій живу, в якій кохаю, сплю, дихаю....

Я чітко зрозумів - кожен з нас створює собі кохання саме на психологічному рівні ми плануємо події, та схему розвитку ціх подій. Стає питання, чи може людина наперед спланувати "вічну"* любов? Теоретично - Так. Практично - Ні. Тому, що та людина яка планує правила гри в любов - вона не одна; ми не граємося в любов по одинці.

Я стомився від всього. Я не хочу бути з кимось, і не хочу бути з моїм коханням, бо кохання - це біль, сльози. І ніколи не буває щасливих кінців.

Реальність - спокійна стара жінка, з твердим виразом очей, та справедливою логікою.

-----------------
* - "вічна" любов - я маю на увазі ті почуття, не які будуть вічними у часі чи продовжуватися до фізичної смерті двох. Почуття, які належать біль душі ніж розуму; почуття які залежать лише від Обох. "вічна" любов - любов, яка живе у Ньому та Ній лише стільки скільки це потрібно, саме потрібно а не можливо, їм обом.

Отредактировал Frosty - 18 Апреля, 2004, 0:50
24/   
Бобер | Бездомный
Реклама двигатель прогресса       
Quote Post



А кому сча лехко?
Group Icon
















_________________
Желающим разместить рекламу смотреть сюдой
/   
Zirinka |
Дата 17 Апреля, 2004, 13:48
Quote Post



Unregistered









Frosty

ми самi створюэмо той свiт, який маэмо
ми самi хочемо тi проблеми, якi в нас э.
але це все лежить десь далеко у пiдсвiдомостi..

треба вмiти зазирнути в себе, охопити тi потаэмнi бажання, зрозумiти суть справи, проблеми
зрозумiти, що тобi потрiбно НАСПРАВДI

я ще не знаю, як це зробити
але це можливо - 100%
smile.gif
2/   
Zirinka |
Дата 17 Апреля, 2004, 15:17
Quote Post



Unregistered









и ваабсче - учись радоваться жизни smile.gif

"Неприятности - это не самое страшное, что с нами происходит.
Самое страшное, когда не происходит НИЧЕГО"

вот
это Р. Бах
1/   
Frosty |
Дата 17 Апреля, 2004, 15:46
Quote Post



Unregistered









Я не казав, що це неприємності, зверніть на це увагу, шановна.
Це життя.

Взагалі, не сприймаю ідеологію оптимізму (та песимизму), лише тому, що це знадто добре, і навпаки.

Я віддаю перевагу перебуванню у стані усвідомлювання дорого та паганого.

Отредактировал Frosty - 17 Апреля, 2004, 15:55
1/   
FreeLSD |
Дата 17 Апреля, 2004, 21:45
Quote Post



Unregistered









Ничего вечного нет. Но почему-то люди больше всего тянутся к мимолетному. Чем меньше живут цветы, тем они привлекательней. Из этого правила есть только одно исключение: драгоценные камни. Но я не хотел бы, чтобы моя любовь была на них похожа.
1/   
Frosty |
Дата 17 Апреля, 2004, 23:34
Quote Post



Unregistered









Я так розумію FreeLSD, що мені вже час йти на Розу Люксембург?

Хто тут модерує? Знищувайте тред а я пішов... лікуватися.
Morgul |
Дата 18 Апреля, 2004, 1:07
Quote Post



Unregistered









Frosty
шановний, вам скильки рокив??....шо ви як ото дивчина на перони?...ну покохайте чоловика!....шо то таке?......я не кохаю и маже не буду кохати?.....дитячий садок!....я також не кохаю та й шо?.....и мене нихто не любить...и нехай....йим же гирше!!

сорри за русский акцент
3/   
Frosty |
Дата 18 Апреля, 2004, 11:33
Quote Post



Unregistered









Цитата :
шановний, вам скильки рокив??....шо ви як ото дивчина на перони?...ну покохайте чоловика!....шо то таке?


Morgul, а чого Ви нервуєтесь так? Вас щось дратує?

Цитата :
я не кохаю и маже не буду кохати?.....дитячий садок!....я також не кохаю та й шо?.....и мене нихто не любить...и нехай....йим же гирше!!


Мені дуже прикро. Якщо Ви думали я прийшов сюди скаржитись на своє життя, то Ви робите величезну помилку. Якщо є час та натхнення, перечитайте ще раз мій перший пост і поміркуйте, може Ви побачите зовсім інший зміст.
А те що, "нехай їм гірше!!!" це дуже походить на синдром по***зму, вибачте за прямоту. Я розумію, що так легше:

Код
Я не потрібен вам? Та й ви мені не дужі  потрібні.


але це, Ви самі розумієте що.

Взагалі якщо Ви такі проникновені, то ж чому не зрозумієте ще сутті цього топіку?

если душа так требует мата, потрудитесь заменить его на спецсимволы. lost


Отредактировал lost - 18 Апреля, 2004, 12:55
6/   
FreeLSD |
Дата 18 Апреля, 2004, 23:19
Quote Post



Unregistered









Цитата :
Я так розумію FreeLSD, що мені вже час йти на Розу Люксембург?
Невірно розумієте smile.gif Якщо навіть ви маєте зовсім незвичайне ставлення до життя, це не означає психічних проблем. А те, про що тут йшла мова... Буває, і у мене було. Мине. cool.gif
1/   
Frosty |
Дата 19 Апреля, 2004, 9:29
Quote Post



Unregistered









Фрі, а дозволете поцікавитись ЯК ДОВГО?
У мене вже десь коло 2х років
FreeLSD |
Дата 19 Апреля, 2004, 13:19
Quote Post



Unregistered









Вообще это достаточно индивидуально. У меня точно не помню, но поболее года однозначно было. Правда, с весенними ремиссиями smile.gif
Frosty |
Дата 19 Апреля, 2004, 19:48
Quote Post



Unregistered









Це зрозуміло що індивідуальний тип захворювання biggrin.gif
Мені просто було цікаво як швидко Ви вилікувались... і чим?

Дайте вгадаю! Таких лік нема у аптеці. Вгадав? rolleyes.gif
1/   
Morgul |
Дата 19 Апреля, 2004, 20:04
Quote Post



Unregistered









FreeLSD
Frosty
если тема переростает в диалог, то для этого есть аська или ПМ
Frosty |
Дата 19 Апреля, 2004, 20:26
Quote Post



Unregistered









Morgul знищуйте тред якщо з ним щось не те... я скаржитись не стану.
1/   

Topic Options Start new topic Start Poll 

 



[ Script Execution time: 0.0126 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP включён ]






Политика конфиденциальности

Top