Крымский форум (Crimea-Board) Поиск Участники Помощь Текстовая версия Crimea-Board.Net
Здравствуйте Гость .:: Вход :: Регистрация ::. .:: Выслать повторно письмо для активации  
 
> Рекламный блок.
 

Реклама на форуме

 
> Ваша реклама, здесь
 
 
 

  Start new topic Start Poll 

> "Веселе румунське кладовище", весьма, весьма...
probegallo |
Дата 21 Июля, 2008, 22:58
Quote Post



Unregistered









Пишет Андрій Тимчишин-Валевський (mcstrick)
@ 2008-07-04 11:52:00

Музыка: Madness - The Prince

Веселе румунське кладовище (via lylyk_lylyk)

Завжди знав, що румуни дуже веселі та життєрадісні люди. Варто тільки глянути на їх кладовище, щоб одразу ж занести їх в сонм найбільших приколістів цієї планети. Бо хто ж ще міг би так облагородити начебто звичайне румунське кладовище. Тільки царани! Тільки вони можуть на надгробку зображувати не фотографію мерця, а історію його життя та смерті. Це справді велично! smile.gif

Це ще саме традиційне, що може взагалі бути в такому місці. Звісно, кольорова гамма та стиль виконання вражають. Такий собі наїв арт!

user posted image

Загальний вид. На передньому плані могила хороброго міліціонера, який, напевне, загинув під час виконання службового обов'язку. Справа тракторист. І хто знає, може він теж помер під час роботи. Або їхав п'яним за кермом свого сталевого коня і чисто випадково заїхав у Лету.

А це садівник. Він збирав фрукти і складав їх до ящика. Від чого помер - невідомо. Шкода, що я румунської не знаю. Раптом би відкрилась героїчна історія "Садівник та Кровожерні Яблука-вбивці".

Могила видатного румунського креатора. Без коментарів. Хоча який дизайн, який дизайн.

А це вид з вулиці. І румунські дідусі спілкуються про політику, ціни на самогонку та про останні тенденції трунарського мистецтва. Жарт.

Ну тут все ясно одразу.

А це точно прикордонник. Який рішуче боровся із злими контрабандистами та зліг в нерівній битві. А у всьому винуваті гриби-мовленнєки.

Алкоголь та тютюн до добра нікого не доводить. Це підтверджує мила фігурка чортоподібної смерті в лівому нижньому кутку. Загальна композиція може слугувати чудовим віжуалом для просування соціальної кампанії по боротьбі з тютюнопалінням та горілкопиттям.

"Червону Руту" не шукай вечорами...

Тут моя логіка відмовляється мені служити. Косив царан конюшину. А зверху його Ісус Христос батогом гепнув. Може малась на увазі блискавка?

user posted image

Вівчаря в садочку дівчина вже не дождеться. Бо на того напав злий бандит, застрілив у спину, а потім ще й голову відрізав.

Еееее, хм. Ну...Це...Ну ви зрозуміли. Ні, я всіляке розумію, але вівцю то за що? Нє, ну я знав, що вівчарі на полонинах таким грішать але щоб це до смерті приводило??

user posted image

Ще один загальний план з трьома історіями.
-------------
Подробнее... http://mcstrick.livejournal.com/1254806.html
2/   
Бобер | Бездомный
Реклама двигатель прогресса       
Quote Post



А кому сча лехко?
Group Icon
















_________________
Желающим разместить рекламу смотреть сюдой
/   
Пэтро |
Дата 22 Июля, 2008, 1:51
Quote Post



Unregistered









Пошел вычерчивать под себя...

Topic Options Start new topic Start Poll 

 



[ Script Execution time: 0.0097 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP включён ]






Политика конфиденциальности

Top