Крымский форум (Crimea-Board) Поиск Участники Помощь Текстовая версия Crimea-Board.Net
Здравствуйте Гость .:: Вход :: Регистрация ::. .:: Выслать повторно письмо для активации  
 
> Рекламный блок.
 
 
 
 
 
> Ваша реклама, здесь
 
 
 

  Start new topic Start Poll 

> міжнародний конкурс студентських проектів Imagin, Думаю что это может быть интересно
VladB |
Дата 10 Января, 2005, 16:17
Quote PostUnregistered

Корпорація Microsoft дала старт міжнародному конкурсу студентських проектів Imagine Cup 2005
Київ, 01.11.2004
прес-релiз Microsoft

Треті щорічні змагання в сфері інформаційних технологій зберуть понад 50 000 учасників з 100 країн світу.

Корпорація Microsoft оголосила про початок реєстрації учасників третього міжнародного конкурсу проектів в сфері інформаційних технологій Imagine Cup 2005. Очікується, що в змаганні візьмуть участь понад 50 000 молодих людей з різних країн світу. Згідно з офіційно оприлюдненими правилами та умовами участі, у 2005 році в Imagine Cup зможуть взяти участь не тільки студенти, але і старші школярі. Метою проведення цих престижним міжнародних змагань є виявлення талановитих молодих фахівців в сфері розробки програмних систем, сприяння в розвитку їхніх творчих і технологічних здібностей, розширення меж міжнародного спілкування, а також підтримка вивчення сучасних інформаційних технологій та інструментальних засобів. Девіз Imagine Cup 2005 — «Уявіть світ, у якому технології стирають кордони між людьми».

Цього року число категорій, по яких будуть змагатися учасники Imagine Cup 2005, збільшилося вдвічі. Незмінними з минулого року залишилися наступні теми змагань:

програмні проекти,
алгоритми,
короткометражні фільми,
рендеринг.
Нові категорії включають:

офісні додатки,
технологічний бізнес-план,
інформаційні технології,
веб-розробка,
візуальні ігри.
Як і в попередні роки, змагання будуть проходити в три етапи: онлайнові, регіональні конкурси та міжнародний фінал, що пройде в серпні 2005 року в японському місті Йокогама. Загальна сума грошових призів, що одержать переможці змагання, складе 215 тисяч доларів. В Україні змагання відбуватиметься вперше.

До участі в конкурсі Imagine Cup 2005 допускаються особи, що досягли 14 лет і є студентами денних або вечірніх відділень вищих і середніх навчальних закладів. Для участі у відбірному етапі конкурсу програмних проектів необхідно в термін до 14 лютого 2005 року відправити на адресу українського офісу компанії відповідним чином оформлену заявку на участь з позначкою «Imagine Cup 2005» (з докладними умовами конкурсу і правилами оформлення заявки можна ознайомитися на веб-вузлі конкурсу за адресою www.thespoke.net). Адреса компанії: Майкрософт Україна, 04070, Київ-70, а/с 166.

Бажаючі взяти участь в інших етапах конкурсу можуть зареєструватися на офіційному веб-вузлі Imagine Cup 2005 за адресою imagine.thespoke.net.

Підтримка освітніх проектів є одним із пріоритетних напрямків діяльності Microsoft. Більш докладну інформацію про діяльність представництва Microsoft у СНД в галузі освіти можна знайти в розділі «Microsoft в освіті».


--------------------------------------------------------------------------------

Заснована у 1975 році корпорація Майкрософт є визнаним світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг та розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів та серверів. Компанія пропонує широкий спектр програмних продуктів для ділового та особистого застосування та послуг, покликаних розширити можливості людини за рахунок використання сучасного програмного забезпечення в будь-який час, у будь-якому місці та на будь-якому пристрої.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до задач якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження та локалізація найновіших технологій на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft:

www.microsoft.com/ukraine (укр. мова);
www.microsoft.com/rus (рос. мова);
www.microsoft.com (англ. мова).
Microsoft® є товарними знаками Microsoft Corporation, що охороняються в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.

Контактна інформація для преси
Тел.: +38 (044) 495-29-60
Факс: +38 (044) 495-29-63
Контактна особа для преси: Ольга Біньковська, PRP Ukraine
Електронна пошта: obinkovska@prp.com.ua
2/   

Topic Options Start new topic Start Poll 

 [ Script Execution time: 0.1024 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP включён ]


Создание и продвижение сайтов в КрымуTop