Крымский форум (Crimea-Board) Поиск Участники Помощь Текстовая версия Crimea-Board.Net
Здравствуйте Гость .:: Вход :: Регистрация ::. .:: Выслать повторно письмо для активации  
 
> Рекламный блок.
 

Реклама на форуме

 
> Ваша реклама, здесь
 
 
 

  Start new topic Start Poll 

> тяжба с банком, по вопросу страховки транспорта
Pilot | Профиль
Дата 2 Июля, 2010, 13:00
Quote Post



CrazyBiker
Group Icon

Группа: Gold Member
Сообщений: 1277
Регистрация: 24.06.03
Авторитет: 16
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


уважаемые, ищу человека готового проконсультировать и, возможно, вести дело по вопросу страхования кредитного автотранспорта. очень нужно smile.gif


____________________
на самом деле я очень добрый :)
PMEmail PosterUsers Website
3/3678   
Бобер | Бездомный
Реклама двигатель прогресса       
Quote Post



А кому сча лехко?
Group Icon
















_________________
Желающим разместить рекламу смотреть сюдой
/   
kosmos | Профиль
Дата 2 Июля, 2010, 13:45
Quote Post



космосила
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2573
Регистрация: 08.05.07
Авторитет: 78
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


расскажите хотя бы в двух словах о своей проблеме. Если не хотите тут,пишите в ПМ.


____________________
Услуги юриста по Симферополю . Форумчанам скидки)))) Все вопросы в ЛС
PM
Pilot | Профиль
Дата 2 Июля, 2010, 14:05
Quote Post



CrazyBiker
Group Icon

Группа: Gold Member
Сообщений: 1277
Регистрация: 24.06.03
Авторитет: 16
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(kosmos @ 2 Июля, 2010, 12:45)
расскажите хотя бы в двух словах о своей проблеме

взял каско в страховой, которая в банке не аккредитована, банк нагло домогается перестрахования в другой компании


____________________
на самом деле я очень добрый :)
PMEmail PosterUsers Website
kosmos | Профиль
Дата 2 Июля, 2010, 16:53
Quote Post



космосила
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2573
Регистрация: 08.05.07
Авторитет: 78
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Pilot @ 2 Июля, 2010, 13:05)
взял каско в страховой, которая в банке не аккредитована, банк нагло домогается перестрахования в другой компании




посылайте их в сад. Вот письмо
Начальнику відділення № ____
АКІБ «УкрСибБанк»
у м. _____________________
вул. _________________________
гр. __________________________
який мешкає за адресою:
вул. ____________________________
м. _____________________________



Шановний пане !
Станом на ____________ 200_ року я користуюсь наданим мені споживчим кредитом відповідно до Договору № ______________ від ____________ на придбання легкового автомобілю. Кредит наданий мені строком до _____________. За час існування кредитних зобовязань за вказаним договором мною жодного разу не були допущені затримки погашення відсотків чи основної суми боргу або інші порушення кредитних зобовязань, зобовязання мною виконувались своєчасно та у повному обсязі відповідно до умов укладеного договору.
Відповідно до умов укладеного договору я повинен здійснювати щорічне страхування згаданого автомобіля. У звязку із закінченням попереднього договору страхування до мене звернувся працівник Вашого банку з вимогою укласти договір страхування, але виключно з вибором страхової компанії Банка. Також, співробітник повідомив мені, що у разі непогодження вибору страховика банком, банк розпочне розглядувати питання про одностороннє розірвання кредитного договору або підвищення кредитної ставки.
Я вважаю, що такі дії Вашого банку суттєво обмежують мої права як споживача шляхом примушування мене придбавати послугу незрозумілої якості і суттєво порушують мої законні права та інтереси.
Частина 3 ст. 203 Цивільного кодексу України встановлює, що волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі. Стаття 627 Цивільного кодексу України встановлює, що сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та
справедливості. У звязку з цим вимога банка про примусове укладення договору страхування виключно з страховиком на вибір банку порушує норми чинного законодавства України.
Відповідно до ст. 17 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право на вільний вибір продукції. Не допускається встановлювати будь-які переваги, застосовувати які-небудь обмеження прав споживачів. До того ж, забороняєтьсяпримушувати споживача придбавати продукцію неналежної якості або непотрібного йому асортименту.
Якість страхування в страхових компаніях є різною і визначається шляхом вільного волевиявлення споживача. Примушувати споживача отримувати послуги у попередньо визначеної у односторонньому порядку страховій компанії, з якою він не має наміру створювати Цивільно правові відносин забороняється.
Згідно з частиною 3 статті 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність» банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або від спорідненої чи пов'язаної особи банку як обов'язкову умову надання банківських послуг, у тому числі надання споживчого кредиту.
Відповідно до вимог частини 2 статті 6 Закону України «Про страхування» добровільне страхування у конкретного страховика не може бути обов'язковою передумовою при реалізації інших правовідносин. Тобто, у цьому випадку банк не має права відмовляти клієнту у продовженні кредитного договору тільки через страхування в іншій страховій компанії, в якій бажає страхуватися клієнт. І страхування в страховій компанії, яку бажає клієнт, не може розглядатися банком як підстава для розгляду питання про дострокове розірвання кредитного договору.
У випадку якщо банк вимагає від клієнта, як одна з умов продовження дії кредитного договору, укласти договір страхування в конкретній страховій компанії, то такі дії банку розцінюються як недобросовісна конкуренція. У статті 9 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» надання послуг за умови купівлі-продажу інших товарів, надання послуг із примусовим асортиментом, не потрібних споживачу, визнаються діями недобросовісної конкуренції. Вчинення таких дій (дій недобросовісної конкуренції) банком тягне за собою накладення Антимонопольним комітетом України штрафів, передбачених цим законом, а також адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність у випадках, передбачених законодавством.
Також такі дії банку підпадають під класифікацію дій, які порушують економічну конкуренцію, що передбачено Законом України «Про захист економічної конкуренції».
На підставі вищевикладеного прошу Вас:
1.надати мені письмову і обґрунтовану відповідь з якого приводу і на яких підставах працівники Вашого банку примушують мене укладати всупереч моєї волі договір страхування майна, наданого мені за кредитним договором № ____________________ від ______________.
2.надалі не чинити мені будь яких перешкод у належному користуванні одержаним мною кредитом і не порушувати мої законні права і інтереси.

У випадку, якщо працівники Вашого банку, всупереч моїй згоді, будуть і надалі примушувати мене укладати договори страхування з страховими компаніями, з якими я не бажаю мати жодних правовідносин або інші Цивільно правові зобовязання всупереч моєї волі, я буду вимушений звернутися до відповідних органів державної влади за захистом своїх порушених законних прав і інтересів і також до засобів масової інформації.
Дійсним виражаю Вам свою готовність до проведення, виключно у разі необхідності, переговорів між нашими сторонами з метою досягнення можливого компромісного та взаємовигідного рішення з приводу питання страхування майна відповідно до кредитного договору № ________________ від _____________.
Сподіваюсь на добропорядні і партнерські відносини між нами.


З повагою,
______________ ______________

______________________ 2009 року

Отредактировал kosmos - 2 Июля, 2010, 17:09


____________________
Услуги юриста по Симферополю . Форумчанам скидки)))) Все вопросы в ЛС
PM
3/5629   
Pilot | Профиль
Дата 2 Июля, 2010, 23:16
Quote Post



CrazyBiker
Group Icon

Группа: Gold Member
Сообщений: 1277
Регистрация: 24.06.03
Авторитет: 16
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


kosmos, спасибо, отличное письмо!
ну я их уже 2 месяца в сад посылаю, а банк, как писал выше, продолжает домогаться, что портит мое настроение... постоянные звонки с угрозами: забрать авто на площадку банка, появление сотрудников у меня на работе; требования срочно явиться в банк в установленное время для выяснения отношений и т.п. и т.д. понятно что до решения суда все дергания банка бесполезны, но мне это очень неприятно... как их можно кардинально "успокоить"?


____________________
на самом деле я очень добрый :)
PMEmail PosterUsers Website
dwor |
Дата 3 Июля, 2010, 1:27
Quote Post



Unregistered









Pilot
Вы их посылайте не устно, а письменно, заказной почтой с уведомлением о вручении. Образец выше очень хорош, разве что можно исключить "Дійсним виражаю Вам свою готовність до проведення, виключно у разі необхідності, переговорів між нашими сторонами з метою досягнення можливого компромісного та взаємовигідного рішення з приводу питання страхування майна відповідно до кредитного договору № ________________ від _____________. "

Слова к делу не пришьешь, только документы bigwink.gif
3/   
kosmos | Профиль
Дата 3 Июля, 2010, 1:32
Quote Post



космосила
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2573
Регистрация: 08.05.07
Авторитет: 78
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Поддерживаю. Я так думаю что письмо остудит их пыл. Вероятно это наш любый Прихват. Его методы.
ИМХо порядок действия такой сначала данное письмо , если будут дальше домогаться , НБУ, АМКУ ( они это любят) особенно АМКУ.


____________________
Услуги юриста по Симферополю . Форумчанам скидки)))) Все вопросы в ЛС
PM
Pilot | Профиль
Дата 3 Июля, 2010, 23:13
Quote Post



CrazyBiker
Group Icon

Группа: Gold Member
Сообщений: 1277
Регистрация: 24.06.03
Авторитет: 16
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


да, да... я им уже послал их копию договора страхования письмом с уведомлением, так как в банке не захотели у меня его брать. и когда я им заявил, что если есть претензии, то вы мне их в письменном виде по почте отправляйте, то как-то не спешат с этим...
а еще вопрос: если в кредитном договоре есть пункт о том что страховаться при условии согласования с банком, он влияет на суть вопроса или нет? если нужно могу процитировать пункт дословно...
Цитата(kosmos @ 3 Июля, 2010, 0:32)
Вероятно это наш любый Прихват

нет, это не ОН. дабы не разводить рекламу, имя пишу в личку


____________________
на самом деле я очень добрый :)
PMEmail PosterUsers Website
kosmos | Профиль
Дата 5 Июля, 2010, 8:51
Quote Post



космосила
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2573
Регистрация: 08.05.07
Авторитет: 78
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Pilot @ 3 Июля, 2010, 22:13)
а еще вопрос: если в кредитном договоре есть пункт о том что страховаться при условии согласования с банком, он влияет на суть вопроса или нет? если нужно могу процитировать пункт дословно...




Интересно было знать этот пункт. Но в целом это ущемляет Ваши права как потребителя иит.д. ит.п.


____________________
Услуги юриста по Симферополю . Форумчанам скидки)))) Все вопросы в ЛС
PM
Pilot | Профиль
Дата 5 Июля, 2010, 12:53
Quote Post



CrazyBiker
Group Icon

Группа: Gold Member
Сообщений: 1277
Регистрация: 24.06.03
Авторитет: 16
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(kosmos @ 5 Июля, 2010, 7:51)
Интересно было знать этот пункт.

дословно пункт звучит так:
"Позичальник забовязується застрахувати на весь період дії цього Договору на користь Банку предмет застави, переданий у забезпечення виконання зобовязань за цим Договором, на умовах, погоджених з Банком".

и вот еще вопрос был по переписке: как доказать что я послал именно это письмо, а не грубо говоря пустой конверт, даже если у меня есть на руках уведомление в его получении?


____________________
на самом деле я очень добрый :)
PMEmail PosterUsers Website
dwor |
Дата 5 Июля, 2010, 13:01
Quote Post



Unregistered









Pilot
Отсылаете заказным с описью вложения. Но подобного извращения, когда
Цитата(Pilot @ 5 Июля, 2010, 11:53)
и вот еще вопрос был по переписке: как доказать что я послал именно это письмо, а не грубо говоря пустой конверт, даже если у меня есть на руках уведомление в его получении?
я не помню, квитанции вполне и так будет достаточно smile.gif

Отредактировал dwor - 5 Июля, 2010, 13:01
kosmos | Профиль
Дата 5 Июля, 2010, 13:58
Quote Post



космосила
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2573
Регистрация: 08.05.07
Авторитет: 78
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Pilot @ 5 Июля, 2010, 11:53)
"Позичальник забовязується застрахувати на весь період дії цього Договору на користь Банку предмет застави, переданий у забезпечення виконання зобовязань за цим Договором, на умовах, погоджених з Банком".



условия согласованные с банком - это условия договора а не СК с которой банк имеет откат.


____________________
Услуги юриста по Симферополю . Форумчанам скидки)))) Все вопросы в ЛС
PM
Pilot | Профиль
Дата 5 Июля, 2010, 14:11
Quote Post



CrazyBiker
Group Icon

Группа: Gold Member
Сообщений: 1277
Регистрация: 24.06.03
Авторитет: 16
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(dwor @ 5 Июля, 2010, 12:01)
Отсылаете заказным с описью вложения

dwor, спасибо! вот где ключевая фраза: "опись вложения"... теперь все встало на места smile.gif

kosmos, все таки закон на моей стороне?


____________________
на самом деле я очень добрый :)
PMEmail PosterUsers Website
kosmos | Профиль
Дата 5 Июля, 2010, 14:27
Quote Post



космосила
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2573
Регистрация: 08.05.07
Авторитет: 78
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(Pilot @ 5 Июля, 2010, 13:11)
kosmos, все таки закон на моей стороне?



он всегда был на вашей стороне.


____________________
Услуги юриста по Симферополю . Форумчанам скидки)))) Все вопросы в ЛС
PM

Topic Options Start new topic Start Poll 

 



[ Script Execution time: 0.0134 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP включён ]






Политика конфиденциальности

Top