Крымский форум (Crimea-Board) Поиск Участники Помощь Текстовая версия Crimea-Board.Net
Здравствуйте Гость .:: Вход :: Регистрация ::. .:: Выслать повторно письмо для активации  
 
> Рекламный блок.
 
 
 
 
 
> Ваша реклама, здесь
 
 
 

  Start new topic Start Poll 

> Лекарства по рецепту?
urix | Профиль
Дата 25 Ноября, 2010, 1:08
Quote Post
Group Icon

Группа: Silver Member
Сообщений: 575
Регистрация: 25.04.10
Авторитет: 4
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата
МОЗ України зазначає, що безрецептурні ліки громадяни, як і раніше, зможуть купувати в аптеках без рецепта. Ukranews  17:38
Міністерство охорони здоров’я України заявляє, що інформація, поширена деякими засобами масової інформації про те, що від 1 грудня українців примусять купувати ліки тільки за рецептами, є дещо викривлена і така, що не відповідає дійсності.


Однако, на текущий момент в одной из аптек заявили, что 70% лекарств будут выдавать только по рецепту. антибиотики - так точно, исключительно по рецепту.
PM
3/2137   
Бобер | Бездомный
Реклама двигатель прогресса       
Quote PostА кому сча лехко?
Group Icon


_________________
Желающим разместить рекламу смотреть сюдой
/   
VladiZlav | Профиль
Дата 25 Ноября, 2010, 12:25
Quote PostТы уверен?...
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 4352
Регистрация: 20.05.05
Авторитет: 100
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Хм, если это правда - представляю какой кавардак в поликлиниках и больницах начнется... Если сейчас что бы попасть к врачу нужно высидеть многочасовую очередь, понаблюдать за дерущимися в оной, охренеть со всего и окончательно свалится с копыт, то при такой дебилизации аптекизации будут просто вилы! Да врачи первые кто от всего этого охренеют... gai.gif


____________________
user posted image
PMUsers Website
VladiZlav | Профиль
Дата 25 Ноября, 2010, 12:27
Quote PostТы уверен?...
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 4352
Регистрация: 20.05.05
Авторитет: 100
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Судя по всему тупая СМИшная утка, точнее исковеркали все как всегда эти уроды.
Цитата
Міністерство охорони здоров'я України повідомляє, що інформація, розтиражована деякими засобами масової інформації, про те, що від 1 грудня українців примусять купувати ліки тільки за рецептами є дещо викривлена і така, що не відповідає дійсності.

МОЗ УКРАЇНИ НАГОЛОШУЄ: Безрецептурні ліки громадяни як і раніше можуть купувати в аптеках без рецепту. Зміни відпуску ліків будуть стосуватись лише лікарів і фармацевтів та будуть введені з метою посилення контролю за виписуванням та відпуском рецептурних лікарських засобів.Саме з цієї причини МОЗ України розробило проект наказу "Про внесення змін до наказу МОЗ України від 19.07.2005 № 360" (http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20101020_p.html), яким передбачено зміни у оформленні рецептурного бланку виключно на рецептурні лікарські засоби. Безрецептурні медикаментозні препарати громадяни, як і раніше, зможуть купувати в аптечних мережах без лікарської виписки.

Рецепти будуть виписуватися хворому за наявності відповідних показів з обов'язковим зберіганням верхньої частини виписаного Рецепту, до лінії відриву, та записом про призначення лікарських засобів чи виробів медичного призначення в медичній документації (історія хвороби, медична карта амбулаторного чи стаціонарного хворого).

Рецепти виписуються у 2 примірниках. Перший примірник - для пред'явлення в аптеці або аптечному пункті, другий примірник (з позначкою "для хворого") залишається хворому. Рецепти залишаються і зберігаються в аптеках та аптечних пунктах.

У разі відпуску меншої, ніж виписано в Рецепті, кількості лікарського засобу ставиться штамп "Відпущено" і робиться відмітка про кількість відпущеного лікарського засобу та Рецепт повертається хворому, з одночасним оформленням сигнатури на відпущені лікарські засоби із зазначенням всієї інформації, вказаної в Рецепті, яка залишається і зберігається в аптеках та аптечних пунктах. За такими рецептами ліки відпускаються до досягнення кількості, призначеної лікарем.

Рецепти (ф-1) та сигнатури на рецептурні лікарські засоби зберігаються в аптеках та аптечних пунктах протягом одного кварталу (не враховуючи поточного кварталу).Пацієнт зможе отримати призначені йому медичним працівником лікарські засоби при пред'явленні рецепту в аптеці або аптечному пункті.

Відпуск рецептурних лікарських засобів з аптечних кіосків заборонений.

У разі відсутності в аптеці лікарського засобу, виписаного лікарем, пацієнту, за його згодою, може бути запропоновано лікарський засіб за іншою торговельною назвою, але з такою самою діючою речовиною (за міжнародною непатентованою назвою), формою відпуску та дозуванням, як і лікарський засіб, виписаний у Рецепті. Зазначена норма не поширюється на лікарські засоби, які відпускаються безоплатно і на пільгових умовах, та ті, що підлягають предметно-кількісному обліку.

Прес-служба МОЗ України

http://moz.gov.ua/ua/portal/pre_20101124_0.html


____________________
user posted image
PMUsers Website
3/10760   
lupus | Профиль
Дата 26 Ноября, 2010, 8:52
Quote Post
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 3943
Регистрация: 29.07.09
Авторитет: 156
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Цитата(urix @ 24 Ноября, 2010, 23:08)
антибиотики - так точно, исключительно по рецепту.

Не вижу ничего плохого в отпуске антибиотиков по рецепту. Бесконтрольный их приём на территории стран бывшего союза привёл к резистентности бактерий ко многим а/б препаратам, который отлично работают в той же европе или штатах.


____________________
PMEmail Poster
2/3893   
Така |
Дата 24 Декабря, 2010, 20:17
Quote PostUnregistered

Странно, мне до сих просто так продают. Что интересно - врач тоже на антибиотик рецепт не выписывал, просто название в карту записал и все :-/
2/   
Batiy | Профиль
Дата 25 Декабря, 2010, 0:48
Quote Post
Group Icon

Группа: Старожил
Сообщений: 2254
Регистрация: 31.07.07
Авторитет: 14
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Минздрав Украины планирует ввести практически тотальную продажу лекарств по рецептам. Речь идет о наложении данного ограничения на 70% ассортимента аптек. По словам независимых экспертов, никто не готов к подобным нововведениям.
Также планировалось внедрение системы выписки рецептов по непатентованным названиям. Данное постановление должно было вступить в силу еще с 1 сентября, однако исполнение предписания отложили. По последней информации, введение нового порядка стоит ожидать во втором квартале 2011 года.

http://www.newsland.ru/News/Detail/id/594679/____________________
"Мы вскормлены пеплом Великих Побед"
PMEmail Poster
1/7938   
skyline | Профиль
Дата 13 Января, 2011, 4:35
Quote Post


Группа: Пpохожий
Сообщений: 10
Регистрация: 11.01.11
Авторитет: 0
Вне форума

Предупреждения:
(20%) X----


VladiZlav врачи ждут не дождутся всего этого,сколько лавандоса потечет...
PMEmail Poster
Черноморка | Профиль
Дата 31 Января, 2011, 1:51
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 41
Регистрация: 27.01.11
Авторитет: 0
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


На прошлой неделе у меня сильно болел зуб, я пошла в аптеку, но обезболивающее мне не продали, попросили рецепт. Я с удивлением вышла, прошла 20 метров и зашла в соседнюю аптеку - там продали без единого вопроса. Как это понимать не знаю, мне главное было, что бы зуб переболел.
PMEmail Poster
1/357   
Caramelka | Профиль
Дата 10 Февраля, 2011, 18:29
Quote Post
Group Icon

Группа: Members
Сообщений: 56
Регистрация: 15.01.11
Авторитет: 0
Вне форума

Предупреждения:
(0%) -----


Я пока без проблем покупала препараты в аптеке и никто не требовал рецепта.. Видимо у нас это неприживется. Нам еще далеко до европейских стран, где за таким очень внимательно следят..
PMEmail Poster

Topic Options Start new topic Start Poll 

 [ Script Execution time: 0.0784 ]   [ 12 queries used ]   [ GZIP включён ]


Создание и продвижение сайтов в КрымуTop